Finał akcji charytatywnej CISCO

Finał akcji charytatywnej CISCO

6 grudnia 2018 1 By Damian Sokół

6 grudnia 2018r odbył się Wielki Finał akcji charytatywnej CISCO dla naszych uczniów. Uczniowie klas informatycznych ubrani w czapki Mikołaja przeprowadzili zbiórkę  pieniędzy na terenie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu.

Akcja charytatywna spotkała się z wielkim zainteresowaniem uczniów, nauczycieli, dyrekcji i całej administracji.

Inicjatorem całej akcji jest nauczyciel Piotr Drabik który wpadł na genialny pomysł aby przeprowadzić zbiórkę charytatywną  dla chorych uczniów w  naszej szkole. Zbiórka miała nazwę „CISCO dla Mateusza i Kamila” uczniów naszej szkoły. Zbiórka okazała się bardzo dobrym pomysłem i uczniowie chętnie na niego przystali, cała kwota jaką udało nam się zabrać pójdzie na pomoc dla naszych uczniów.

Piotr Drabik zorganizował darmowy kurs CISCO dla uczniów Technikum Informatycznego naszej szkoły. Kurs ten trwał przez rok i w tym czasie uczniowie nabywali różnego rodzaju umiejętności z sieci komputerowych.

Kurs ten ukończył również Kamil dla którego jest zorganizowana zbiórka.

Zbiórka okazała się bardzo dobrym pomysłem i uczniowie chętnie na niego przystali, cała kwota jaką udało nam się zabrać pójdzie na pomoc dla naszych uczniów. Udało nam się zebrać kwotę: 1113,60 zł

Red.  Damian Sokół