Wielki sukces Pawła Michalskiego ucznia  Technikum Informatycznego w Zespole Szkół im. Stefana Banacha w Jarosławiu

Wielki sukces Pawła Michalskiego ucznia Technikum Informatycznego w Zespole Szkół im. Stefana Banacha w Jarosławiu

6 grudnia 2018 0 By Damian Sokół

III miejsce ucznia ZSTiO w Jarosławiu ogólnopolskim konkursie “Web design z IT”.

Paweł Michalski, uczeń klasy 2Ti (technik informatyk) jest laureatem konkursu “Web design z IT”. Prace przygotowywał pod czujnym okiem koordynatora programu IT-Szkoła Piotra Drabik.

Do konkursu „Web design z IT Szkołą” zgłoszono 678 prac uczniów szkół biorących udział w programie IT Szkoła NASK.
Do internetowego głosowania na najlepszą pracę użytkowników zakwalifikowało się 620 prac. Użytkownicy IT Szkoły zagłosowali 7175 razy na 593 prace.
W głosowaniu internautów oddano 7961 ważnych głosów na 551 prac.
Zwycięzcom gratulujemy!

Głosowanie jury
Karol Klusewicz, Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku
Mateusz Mikita, ZSZ nr 2 im. Powstańców Warszawy
Paweł Michalski, ZSTiO w Jarosławiu

Głosowanie internautów
Daria Ruta, Zespół Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie
Paulina Koprowska, I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim

Głosowanie użytkowników portalu IT Szkoła
Justyna Gralewska, Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi
Patryk Piaścik, XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
Marek Szczurowski, Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy.

Red.  Damian Sokół