Uczniowie ZSTiO zakwalifikowali się do finału Konkursu web.Master

19 marca 2019 0 By Rudiuk Ivan

Wśród wszystkich szkół z Podkarpacia do drugiego etapu dostało się 15 uczniów wśród nich dwóch informatyków z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu Michał Łacina z II Ti oraz Mikołaj Pich z IV Ti.

Opiekunami uczniów są nauczyciele Piotr Drabik i Leszek Kobyliński.

Gratulacje dla naszych kolegów i powodzenia z finale.
Finał Konkursu web.Master Podkarpacia odbędzie się już 21 marca.

Konkurs informatyczny „web.Master Podkarpacki” adresowany jest do uczniów dla uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych
i szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa podkarpackiego. Jego celem jest promowanie zdolnych młodych ludzi w dziedzinie szeroko rozumianej informatyki oraz wspieranie ich opiekunów i nauczycieli w procesie wychowania i edukacji.

Formuła konkursu ma na celu motywowanie podkarpackiej młodzieży do samodzielnego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Laureaci oraz finaliści otrzymają atrakcyjne nagrody, które przydadzą się młodym webmasterom w rozwijaniu ich informatycznych zainteresowań.

więcej informacji na stronie http://webmasterpodkarpacki.pl/

Konkurs informatyczny „web.Master Podkarpacki” adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych
oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa podkarpackiego. Jego celem jest promowanie zdolnych młodych ludzi w dziedzinie szeroko rozumianej informatyki oraz wspieranie ich opiekunów i nauczycieli w procesie wychowania i edukacji.